Podsumowanie zebrania

1. lutego 2015 odbyło się w klubie zebranie sprawozdawczo-wyborcze, którego głównymi celami było przedstawienie prac dokonanych w ostatnim czasie oraz wybór prezesa i zarządu klubu. Jak wynikło ze sprawozdania za ostatni rok głównym udziałowcem w budżecie klubu była firma Rajskie Smaki, a na resztę zapracowaliśmy sami (festyn, kalendarze). Prezesem na kolejną kadencję został wybrany ponownie Wincenty Ciupka, jednak drobnym zmianom uległ skład zarządu, który obecnie wygląda tak: Dariusz Markieczko - wiceprezes, Marek Szadkowski - sekretarz, Przemysław Wyleżuch - skarbnik oraz Jacek Matuszek, Mirosław Wilczek, Damian Szczypka jako pozostali członkowie zarządu. Natomiast skład komisji rewizyjnej to: Piotr Pieczonka - przewodniczący, Zygmunt Pater i Marek Strządała. Z gminy na obecny rok przyznano nam dotację 10 tysięcy złotych, na drużyny młodzieżowe. W nadchodzących miesiącach planujemy zmodyfikować ogrodzenie przy ławkach rezerwowych, zamontować oświetlenie na części bocznego boiska, przebudować mały budynek gospodarczy klubu oraz wyciąć część drzew wokół boiska. Odnowione zostały już szatnie w klubie, boisko od tego roku przechodzi całkowicie w nasze ręce i jak tylko warunki pozwolą to oczekujemy pierwszych rywali już na wiosnę.