Zaczynamy!

Ze względu na pauzę w pierwszej kolejce mieliśmy nieco dłuższą przerwę, ale już w niedzielę wracamy na B-klasowe boiska.
W lidze doszło do paru zmian, a mianowicie do A-klasy podokręgu Skoczów awansowały drużyny z Ochab i Zabłocia, a spadek do naszej klasy rozgrywkowej zanotowała drużyna Victorii Hażlach. Ponadto nowymi drużynami w tym roku będą Spójnia Górki Wielkie i druga drużyna Beskidu Skoczów, z która przyjdzie nam się zmierzyć już w nadchodzący weekend. Do drużyny Beskidu dołączył również występujący przez ostatnie parę lat u nas Robert Kaźmierczak. Do naszego zespołu na zasadzie wypożyczenia dołączył Wojciech Wrona z LKS Ochaby 96. Wiek juniora skończył Adam Tomaszko i nadal trenuje z pierwszym zespołem, tak jak i kilku innych graczy, którzy wznowili treningi po dłuższym lub krótszym przestoju w grze. Zmiana nastąpiła też na stanowisku trenera, o szczegółach poinformujemy już niedługo.
Na mecz w niedzielę zapraszamy do Skoczowa na godzinę 17:00.