Gotowi na Ochaby Wielkimi krokami zbliża się początek rundy wiosennej w naszej B klasie. Przerwa w rozgrywkach wynosiła aż 5 miesięcy i ciężko stwierdzić czego można się spodziewać po drużynach już za tydzień. W gronie faworytów do awansu na pewno znajduje się nasz niedzielny rywal - LKS Ochaby 96. Ochaby w okresie przygotowawczym rozegrały pięć meczy kontrolnych, z czego trzy zakończyły się ich zwycięstwem, a dwa porażką. W niedzielnym składzie meczowym na pewno zabraknie Jaworskiego oraz Kusia, którzy pauzują za żółte kartki. Natomiast do treningów wrócili: Jonasz Jankowski, Robert Kaźmierczak, Piotr Pieczonka i Dawid Miodoński, a skład prawdopodobnie zasili również Grzegorz Ihas występujący niegdyś w Wyzwoleniu Simoradz i Victorii Hażlach. Wiadomo także, że nasze boisko jest remontowane, dlatego też wszystkie mecze tej rundy zagramy na wyjazdach, więc kibiców chcących obejrzeć niedzielny mecz zapraszamy do Ochab na godzinę 11:00.