Szadkowski pierwszym wzmocnieniem!

Już na wiosnę będziemy mogli zobaczyć w naszej drużynie nowego zawodnika, którym jest Kamil Szadkowski. Kamil swoją przygodę z piłką nożną zaczynał właśnie w naszym klubie. Skończywszy wiek trampkarza przeniósł się do Szkoły Mistrzów Sportu w Bielsku-Białej i tam kontynuował swoją naukę i treningi, grając w młodzieżowej drużynie Rekordu Bielsko-Biała. Później aby pogodzić dalszą edukację, pracę i pasję jaką jest piłka wrócił do podokręgu skoczowskiego, a dokładniej do Beskidu Brenna. W obecnym sezonie reprezentował swój zespół w dziesięciu meczach, a dobra postawa jego i jego byłych już kolegów z drużyny pomogła w uzyskaniu szóstego miejsca na półmetku rozgrywek A klasy. Kamilowi życzymy samych sukcesów w Błękitnych.