Zryw Pierśćca w walce o punkty

W dzisiejszym meczu rozegranym w Iskrzyczynie, Błękitni w końcu przełamali fatalną passę. Zryw Bąków nie podniósł się po ostatniej porażce z Ochabami i w potyczce z nami również nie zgarnął ani jednego punktu. Pierwsze 15 minut to bardzo dobra gra naszych zawodników dzięki czemu prowadziliśmy 1:0. Sytuacja po pierwszej połowie nie wyglądała jednak zbyt kolorowo gdyż schodząc do szatni przegrywaliśmy 1:2. Po wznowieniu toczyła się zacięta walka. W 65. minucie nastąpiła zmiana, za Ihasa wszedł Pieczonka, który chwilę później asystował przy bramce Szczotki. Bramka na remis oraz czerwona kartka dla zawodnika Zrywu ułatwiła nam zadanie i ostatnim kwadransie zdobyliśmy jeszcze dwie bramki, najpierw pięknego "rogala" bezpośrednio z rzutu rożnego zawinął Kaźmierczak, a następnie Bobek wykończył akcję Strządały. Jest to pierwsze zwycięstwo od 13 października 2013 więc nie pozostaje nic tylko się cieszyć i życzyć sobie kolejnych.

Bramki dla Błękitnych zdobyli: Jaworski, Szczotka, Kaźmierczak oraz Bobek.
Bramki dla Zrywu zdobyli: Pruś Dawid oraz Wacha Łukasz.