Nowi zawodnicy w klubie!

Niby nowi, ale jednak nie do końca, bo w naszym klubie już grali. W ostatnim tygodniu transferowym do naszej kadry dołączyło kilku graczy. Na zasadzie wypożyczenia przeszli do nas: Michał Tłoczek oraz Błażej Filapek (obaj KS Międzyrzecze). Michał spędził pewien okres czasu grając w naszych grupach młodzieżowych, po czym przeszedł do juniorów Spójni Landek. Pół roku temu skończył wiek juniora i został graczem Międzyrzecza, gdzie jednak nie miał zbyt wielu okazji do zaprezentowania swoich umiejętności. Na boisku lubi utrzymywać się przy piłce i dzielić piłkami grając jako środkowy pomocnik. Błażej natomiast woli boczne strefy boiska i podobnie jak Michał ostatni czas spędził w Międzyrzeczu. Dwa sezony temu również występował w Błękitnych, na zasadzie wypożyczenia. Do końca tygodnia do naszego zespołu dołączą także inni piłkarze wracający do treningów po krótszej lub dłuższej przerwie: Szymon Hanus, Mateusz Wolas, Dawid Miodoński oraz Adrian Penkala.