Podsumowanie okresu zimowego

W przerwie między rundami nasi piłkarze odpoczywali tylko w grudniu, poza tym okresem przez cały czas trwały treningi, na początku lekkie a po nowym roku już intensywne. Ostatni miesiąc to już też stabilizowanie kondycji i formy. W ramach treningów Błękitni rozegrali także cztery z pięciu zaplanowanych sparingów. Trzy zakończyły się naszym zwycięstwem, a jeden porażką. Imponującą skuteczność w sparingach prezentował Jaworski trafiając do siatki rywali przynajmniej raz w każdym meczu. Mimo zwycięstwa najgorzej wyglądał mecz z Olzą Pogwizdów, natomiast w pozostałych spotkaniach byliśmy stroną dominującą na boisku. Przez zimę doszło do kilku zmian w kadrze zespołu, które prezentujemy poniżej.

Przyszli: Kamil Szadkowski (Beskid Brenna), ...
Odeszli: Marek Danel, Kamil Domżalski, Wojciech Wrona (nie wznowili treningów)

Już w tę niedzielę (19.04.2015) zagramy w ramach XIII kolejki B klasy z rezerwami Beskidu Skoczów!