Plan sparingowy

[Aktualizacja 13.04.2015]
W naszym ostatnim wiosennym sparingu przegraliśmy z Nierodzimiem 2:3. Bramki dal naszej drużyny zdobywali: Jaworski oraz Matuszek. Mimo porażki gra wyglądała inaczej niż w meczach poprzednich, a więc była lepsza. Kontrolowaliśmy sytuację na boisko ale zapomnieliśmy o kontroli wyniku, indywidualne błędy przy kontrach rywali były zabójcze dla naszego bloku obronnego. Drużyna z Nierodzimia nieco stonowała nasz zapał przed meczem z Beskidem, dlatego w tym tygodniu trener Piesecki z pewności postara się wyeliminować kilka błędów i do niedzielnego spotkania przystąpić w jak najlepszej dyspozycji.
Skład: Niesyt, Bobek, Ihas, Wacławczyk, Kuś, Bezeg, Matuszek, Testowany zawodnik I, Testowany zawodnik II, Szczotka, Jaworski oraz Pawelczyk, G. Strządała, Sojka, Tomaszko.

[Aktualizacja 08.04.2015]
Ostatni sparing na wiosnę zagramy o godzinie 13:00 w Nierodzimiu.

[Aktualizacja 30.03.2015]
Wczoraj kolejny raz wyjeżdżaliśmy zwycięsko z meczu sparingowego. Tym razem pewnie wygraliśmy 7:3 z rezerwami Czarnych Jaworze. W mecz stawialiśmy głównie na kontry i to było głównym powodem sukcesu. Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Jaworski - cztery, Matuszek, Bezeg i Testowany zawodnik.
Skład: Niesyt, Testowany zawodnik I, Ihas, Wacławczyk, Bobek, Testowany zawodnik II, Szadkowski, Matuszek, Markieczko, Szczotka, Jaworski oraz Pawelczyk, Kuś, Sojka, Bezeg, Piesecki.
Teraz zbliżają się święta wielkanocne i czeka nas trochę dłuższa przerwa, po której już wystartuje nasza B klasa, a my z racji tego, że będziemy pauzować zagramy towarzysko z Nierodzimiem.

[Aktualizacja 23.03.2015]
W ubiegłą niedzielę pokonaliśmy w Pogwizdowie miejscową drużynę Olzy 2:1. Zespół wystąpił w dosyć eksperymentalnym składzie, co było spowodowane absencją kliku zawodników. Mimo wygranej mecz w naszym wykonaniu był słaby, ciężko było nam skonstruować kilka składnych akcji. Dla zawodników był to też pierwszy kontakt z normalną trawiastą nawierzchnią od jesieni zeszłego roku. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Jaworski oraz Piesecki.
Skład: Niesyt, Testowany zawodnik I, Bobek, Ihas, Testowany zawodnik II, Testowany zawodnik III, Matuszek, Testowany zawodnik IV, Markieczko, Jaworski, Szczotka oraz Piesecki, Bezeg.
W nadchodzącą niedzielę o godzinie 11:00 zagramy kolejny test-mecz z rezerwami Czarnych Jaworze, prawdopodobnie na boisku w Jaworzu.

[Aktualizacja 01.03.2015]
Mecz z Ligotą zakończył się przekonującym zwycięstwem naszych piłkarzy. Wynik 6:0 jest owocem nieźle przepracowanej zimy i jak twierdzą sami zawodnicy czują siłę w nogach i chęć pokazania się z jak najlepszej stronie w pierwszym meczu z Beskidem. Bramki w Czechowicach dla nas zdobyli: Jaworski - cztery, a po jednej dorzucili Bobek i Bezeg. W meczu zagrali: Niesyt, Bobek, Wacławczyk, Ihas, Grzybek, Markieczko, Testowany zawodnik I, Matuszek, Bezeg, Szczotka, Jaworski oraz Kuś, Pawelczyk, Testowany zawodnik II, Sojka, Motyka.
Kolejny sparing rozegramy tak jak to było wcześniej zaplanowane w niedzielę 22 marca o godzinie 16:00 ale nie w Kaczycach lecz w Pogwizdowie.

[Aktualizacja 01.03.2015]
Mecz sparingowy z Ligotą zaplanowany na przyszły weekend zostanie rozegrany w niedzielę w Czechowicach-Dziedzicach o godzinie 19:00. Mecz odbędzie się przy sztucznym oświetleniu na sztucznie murawie obiektu należącego do MOSiR-u.

[Aktualizacja 16.02.2015]
Niestety Kończyce Wielkie odwołały sparing z powodu rozgrywania w tym samym czasie innego meczu kontrolnego, o którym wcześniej zapomniano, tak więc pierwszy raz towarzysko prawdopodobnie zagramy w marcu z Ligotą. W ostatnim czasie lista kontuzjowanych graczy powiększyła się o Szadkowskiego i M. Strządałę.

W lutym czeka nas już pierwszy mecz kontrolny przed rundą wiosenną. Konkretnie 22. lutego przyjdzie nam zmierzyć się z Błyskawicą Kończyce Wielkie, a mecz odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Kaczycach. Później czekają nas sparingi z: Ligotą, Pogwizdowem, Jaworzem i Nierodzimiem. Daty i godziny mogą ulec nieznacznym zmianom także zdjęcie wydarzenia będzie na bieżąco aktualizowane. Jeśli nic się nie zmieni w terminarzu to rundę wiosenną zaczniemy 19. kwietnia meczem z rezerwami Beskidu Skoczów.