Spacerek CKS-u w Pierśćcu

Totalną demolką naszej drużyny zakończyła się dzisiejsza rywalizacja z CKS Piastem Cieszyn. Drużyna prowadzona przez Ireneusza Jelenia bez najmniejszych problemów wywiozła z Pierśćca trzy punkty, wygrywając aż 9:1. Jak za ostatnie mecze można było chwalić grę Błękitnych w defensywie, tak dzisiaj nasza formacja obronna była dziurawa jak ementaler, a goście szczególnie w pierwszej połowie wchodzili w nią jak w masło. Największą bronią CKS-u były dzisiaj skrzydła, gdzie notoryczne ataki doprowadziły do otwarcia wyniku w 14. minucie meczu. Zanim to jednak nastąpiło już czterokrotnie interweniował Niesyt, który mimo tak dotkliwej porażki był najjaśniejszym punktem Błękitnych. Gospodarze bez pomysłu na grę zbyt często tracili piłkę niepotrzebnie ją "holując", a dokładnych podań również było jak na lekarstwo. Gościom zaś wychodziło w tym meczu prawie wszystko. Jedyny pozytywny akcent dla nas w tym spotkaniu to bramka Mielniczka. Po dwóch porażkach morale w drużynie z pewnością nieco spadły, więc punkty za tydzień w Kaczycach będą bardzo istotne.